CAM BALKON VE KATLANIR CAM SİSTEMLERİ

SES YALITIMI VE ISI YALITIMI

Trakyapen çerçevesiz katlanır cam pencereler dışarıdan gelen gürültüyü etkili bir şekilde azaltır ve size dinlenmek için huzurlu bir ortam sağlar.Ayrıca sıcak yaz aylarında klimanız olmasa dahi Trakyapen katlanır cam sistemleri evinizi serinleten bir ısı yalıtımı sağlamaktadır.

DIŞ CEPHEDEN GÖRÜNÜŞ

Trakyapen paneller çerçevesiz vede açık olduğundan dolayı tamamen görünmez durumdadır.Trakyapen katlanır cam pencereler balkonlar için ideal bir üründür çünkü binaların dış cephelerini hiçbir olumsuz yönde etkilemez ve mevcut mimari tasarımlarıda tamamlar.

GÜVENLİ VE SAĞLAM

Trakyapen çerçevesiz katlanır cam pencere sistemleri 8 mm kalınlığında güçlendirilmiş cam panellerden yapılmıştır.Darbe performansı ve yüzey sıkıştırma alanlarında testlerden geçirilmiştir.Trakyapen katlanır cam pencereler 4.0 kPa ile rüzgar basıncı direncine ve 500 pa ya kadar suya dayanıklıdır.

GÖRÜNÜMÜ ENGELLEMEYEN ŞIK TASARIM

Trakyapen çerçevesiz katlanır cam pencere sistemleri güvenli ve sağlamlık özelliklerinin dışında ayrıca görünümü engellemediği için (özellikle çok katlı binalarda) estetik tasarımı olarakta geliştirilmiş pencere sistemleri olarak üretilmişlerdir.Ultra ince üst ve alt alüminyum profiller çerçevesiz katlanır cam pencerelere şık ve zarif bir görünüm vermektedir.